Detektyw Śląsk

Biuro Detektywistyczne Michał Androsz i Partnerzy zapewnia rzetelną pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem gwarantujemy rzetelność i pełną dyskrecję..

Do kogo kierujemy ofertę?

Ofertę naszego biura detektywistycznego przygotowaliśmy z myślą o osobach prywatnych oraz firmach potrzebujących pomocy specjalisty w zdobyciu informacji. Umiejętności z zakresu kryminalistyki i znajomość policyjnych technik śledczych pozwala nam na dyskretną obserwację osób oraz ustalanie faktów.

Pomagamy weryfikować kontrahentów, wykrywamy przestępstwa gospodarcze, sprawdzamy kandydatów aplikujących do pracy. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie detektywistycznego wywiadu środowiskowego.

POLAKÓW

przyznaje się o zdrad. Pomożemy zerbać niezbędne dowody w sprawie.

FIRM

spośród 1000 największych firm na świecie wg. Forbes korzysta z wywiadu gospodarczego.

PRZEDSIĘBIORSTW

w Polsce stało się w ostatnim czasie ofiarą szpiegostwa przemysłowego.

WZROSTU

liczby popełnianych przestępstw gospodarczych w Polsce w ostatnich latach.

Oferta - detektyw Śląsk

Usługi detektywistyczne dla osób indywidualnych

Naszym Klientom jesteśmy w stanie pomóc w sprawach z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego oraz karnego.

Przeprowadzamy wywiady środowiskowe, dyskretnie obserwujemy osoby lub miejsca wskazane przez Klienta, zbieramy materiał dowodowy na potrzeby spraw rozwodowych. Zapewniamy sprawną pomoc w ustaleniu miejsca pobytu osób zaginionych lub ukrywających się (na terenie całej UE). Weryfikujemy aktualne miejsce zamieszkania i pracy wskazanych osób, pomagamy odnowić zerwane kontakty rodzinne oraz zapewniamy profesjonalne wsparcie w sprawach spadkowych. Naszym Klientom możemy udzielić wsparcia z zakresu zabezpieczania oraz ujawniania materiału genetycznego DNA. Kolejną specjalnością Biura Detektywistycznego Michał Androsz i Partnerzy jest wsparcie postępowań z zakresu prawa kryminalnego.

Oferujemy: ustalanie dowodów, które mogą pomóc oczyścić osoby niesłusznie oskarżone ocenę dowodów procesowych zebranych przez organy ścigania pomoc w sprawach związanych z szantażami lub groźbami karalnymi pomoc w postępowaniach związanych z wypadkami drogowymi Usługi dla firm
Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw gospodarczych.

Nasza oferta obejmuje między innymi:
- weryfikację osób i firm
- badanie sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstw
- poszukiwanie majątku dłużnika
- zapobieganie nieuczciwej konkurencji
- wykrywanie sprzętu podsłuchowego

image01

Skontaktuj się

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą skorzystać z naszych usług prosimy o kontakt:


Michał Androsz

+48 796 011 095

kontakt@detektyw-androsz.pl

Zapraszamy do naszego biura w Rybniku.